Opel Rožňava · Lučenec

Opel Rožňava · Lučenec

  Autocentrum Rožňava · Lučenec

 

      Spoločnosť Autocentrum Rožňava sa začala v našom regióne už od roku 1998 zaoberť predajom a servisom vozidiel Chevrolet a Opel .V okrese Rožňava sa tak firma postupom času stala najväčším predajcom nových motorových vozidiel a ním je aj do dnes. Všetko sa to začalo motorových vozidiel Chevrolet a Opel, a to tak osobných ako aj úžitkových vozidiel. Od prvého predaného automobilu u nás ubehlo už veľa vzrušujúcich rokov a touto cestou sme sa stali partnermi mnohým našim spokojným zákazníkom. V roku 2014 ukončila značka Chevrolet svoje pôsebenie v európe a tak prichádzame s novou značkou motorových vozidiel  Hyundai.

      Automobilový priemysel je jedným z najdynamickejšie sa vyvíjajúcich odvetví, preto naša spoločnosť pozorne sleduje tento vývoj a v súlade s ním neustále modernizuje svoje produkty a služby.

 

       Hlavným cieľom našej spoločnosti je uspokojovanie potrieb zákazníkov na vysoko profesionálnej úrovni.
 

      Spoločnosť má trend inovovať kvalitu a kvantitu služieb poskytovaných v rámci automobilového priemyslu.

Kontaktný formulár
Preferovaná pobočka

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
Spracovanie vašich vyššie uvedených osobných údajov prebieha v súlade so smernicou EU (GDPR) a ďalej v súlade s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov. Vaše uvedené osobné údaje, ktorými sú vaše meno, priezvisko, telefón, e-mail prípadne adresa, budú výhradne použité pre kontakt autorizovaného predajcu Opel AUTOCENTRUM Rožňava · Lučenec za účelom poskytnutia služieb (par. 13 Zákonnosť spracúvania, ods. 1 pís. b) a f), oprávneného záujmu v zmysle smernice GDPR). Účelom spracovania týchto údajov môže byť: realizácia testovacej jazdy, vypracovania ponuky vozidla alebo s ním súvisiacich služieb, alebo upresnenie a potvrdenie objednávky servisných služieb vášho vozidla. Podrobné informácie o spracovaní vami poskytnutých osobných údajov.